Animacje dla dzieci w Poznaniu – rozrywka dla najmłodszych!

BLOG MAŁYCH ODKRYWCÓW

Stolica Wielkopolski to miejsce, w którym można spędzić czas na wiele różnych sposobów. Staramy się zapewnić dzieciakom jak najwięcej wrażeń, jednocześnie dbając o ich rozwój intelektualny. Jest to połączenie rzadko spotykane, dlatego z przyjemnością zachęcamy Was do zapoznania się z informacjami na temat naszej oferty. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie i swoich dzieci.

Spis treści:

  1. Animacje dla dzieci – Poznań miastem kreatywności
  2. Urodzinowe imprezy dla Twojego dziecka!
  3. Szeroki zakres zainteresowań

Animacje dla dzieci – Poznań miastem kreatywności

Jeżeli chodzi o animacje dla dzieci, Poznań z pewnością musi stanąć na wysokości zadania. Wymagania rodziców w połączeniu z niezwykłą chęcią do poznawania nowych umiejętności przez dzieci sprawiły, że stworzyliśmy Małych Odkrywców Kodu. Jest to miejsce, w którym w fantastyczny sposób najmłodsi poznają wiele intrygujących procesów od środka. Nie musicie martwić się także o nudę i czytanie podręczników. Wręcz przeciwnie – w naszym przypadku nauka przez zabawę nie jest żadnym wyświechtanym frazesem. Dzieci przede wszystkim spędzą fantastyczny czas w gronie rówieśników, a dodatkowo zdobywają wiedzę w zakresie wielu różnych nauk.

Urodzinowe imprezy dla Twojego dziecka!

Co roku chcemy zaskoczyć swoje pociechy niezwykłymi prezentami na urodziny. Mamy także możliwość organizacji wyjątkowego wydarzenia, podczas którego wielokrotnie będziecie mogli usłyszeć mieszankę szoku, ekscytacji i zainteresowania. Prowadzimy zajęcia grupowe, dlatego organizacja urodzin dla najmłodszych nie jest dla nas żadnym problemem. Jeżeli chcesz zorganizować urodziny i eventy dla najmłodszych, to dobrze trafiłeś! Jako Mali Odkrywcy Kodu dajemy także możliwość umówienia się na zajęcia pokazowe, dzięki czemu będziecie mieli pewność, że podjęliście dobrą decyzję dla swoich pociech.

Szeroki zakres zainteresowań

Podczas naszych cotygodniowych zajęć staramy się przekazywać wiedzę – cały czas poprzez zabawę – z wielu różnych dziedzin. Naszym konikiem jest programowanie oraz robotyka i łączenie tych dwóch zagadnień, jednak nie zamykamy się tylko i wyłącznie w informatycznym świecie. Dzieciaki poznają także podstawy funkcjonowania ludzkiego ciała, chemii oraz fizyki. Z tego względu macie możliwość indywidualnego wyboru tematyki, dostosowanej do Waszych pociech. Nasze zajęcia oraz eventy dedykowane są wszystkim uczniom szkoły podstawowej. Oczywiście ich przebieg różni się w zależności od wieku, dlatego z pewnością każdy będzie doskonale się bawił w trakcie organizowanych przez nas wydarzeń.

Udostępnij:

Zobacz także:

dinozaur z lego

Dinozaur

Na Alasce odkryto nowy gatunek dinozaura. Nazywa się Ugrunaaluk kuukpikensis. Nie bał się chłodu i był odporny na mrozy. Prawdopodobnie dinozaur ten mierzył około dziewięciu

Czytaj więcej »
karuzela

KARUZELA

Jest wiele teorii jak powstała karuzela. Pierwsza teoria głosi, że na karuzeli ludzie jeździli już około 500 r. n.e. – to jest około 1518 lat

Czytaj więcej »