Referencje

OPINIE DZIECI I RODZICÓW O WARSZTATACH Z PROGRAMOWANIA

Kumplobaza

Mali Odkrywcy Kodu należą do zajęć dodatkowych, które zapewniamy dzieciom w Kumplobazie właśnie dzięki Państwu. Jako właścicielka świetlicy edukacyjnej mogę zdecydowanie polecić przeprowadzane warsztaty, których również byłam niejednokrotnie świadkiem.

Zajęcia są przede wszystkim szalenie ciekawe. Dzieci momentalnie skupiają całą swoją uwagę na prowadzącym oraz powierzonych przez niego zadaniach. Dzieciaki budują liczne roboty w oparciu o instrukcję, znajdującą się na tablecie. Co każde zajęcia podopieczni realizują zupełnie nowy projekt. Nie ma tu monotonii, a pomysłowe realizacje. Oprócz budowania robota przy wykorzystaniu programu LEGO EDUCATION – WeDo 2.0, dzieci czerpią potrzebną wiedzę z innych gier edukacyjnych. Urozmaicenie stanowi Osmo Tangram czy Osmo Coding Awbie. Gry są interaktywne oraz uruchamiają logiczne myślenie. Dodatkowo raz w miesiącu prowadzone są zajęcia na LEGO SPIKE PRIM celem urozmaicenia zajęć o zestawy dla starszych dzieci.

Pan Mariusz Bach rewelacyjnie radzi sobie z dziećmi. Wie jak do nich dotrzeć. Prowadzący tłumaczy wszystko spokojnie i klarownie. To także nieocenione wsparcie dla dzieciaków, gdy napotykają problemy. Pan Mariusz nigdy nie zostawił ich samych podczas skomplikowanego dylematu konstrukcyjnego. Pytania były wręcz wskazane, a odpowiedzi rozwijające.

Dziękujemy za dotychczasową pracę i ekscytujące doświadczenia.

Szkoła Podstawowa nr 90

Współpracujemy z firmą od kilku lat aż do chwili obecnej. Nasi uczniowie są bardzo zadowoleni z przeprowadzanych warsztatów. Nabywają praktyczną i użyteczną wiedzę na przyszłość poprzez zabawę oraz jednocześnie przyswajanie pozornie trudnej teorii.

Dzieci budują roboty z klocków Lego w oparciu o tablet, na którym znajdują się instrukcje i aplikacja do zaprogramowania robota. Uczniowie przeważnie dobierani są w pary, muszą więc razem współpracować. Wiedzą, że sukces mogą jedynie osiągnąć wspólnie. To przy okazji cenna oraz życiowa nauka. Poza tym, dzieciaki rozwijają swoją kreatywność, jak również zdolności manualne. Nie mamy żadnych zarzutów co do sposobu prowadzenia zajęć. Prowadzący czuwa nad swoimi podopiecznymi. Cechuje go doskonałe podejście i dodatkowo wyróżnia wykształcenie informatyczne, a także pedagogiczne.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok. Ponadto sami uczniowie niezwykle często chwalą warsztaty, wyczekując kolejnych. Bez cienia wątpliwości możemy polecić Małych Odkrywców Kodu.

Biblioteka Publiczna w Skokach

Serdecznie dziękujemy za realizację warsztatów Mali Odkrywcy Kodu w okresie ferii zimowych. Podopieczni Biblioteki w Skokach byli bardzo zadowoleni z przeprowadzonych zajęć, a samo doświadczenie zapamiętają na długo.

Dzieci pracowały w parach. Głównym celem warsztatów było zbudowanie robota przy pomocy programu LEGO EDUCATION — WeDo 2.0. Ogromna wiedza prowadzącego oraz załączone wytyczne pozwoliły uczniom stworzyć oczekiwaną konstrukcję. Przy okazji dzieci nabyły specjalistyczną wiedzę z zakresu nauk ścisłych. Całość miała charakter stricta edukacyjny, a nauka przez zabawę przyniosła rewelacyjne efekty.

Gorąco polecamy warsztaty z robotyki i programowania prowadzone przez Małych Odkrywców Kodu.

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu korzystając z usług Groupit Mariusz Bach, ul. Poznańska 2/2, 62-085 Skoki, NIP 784-192-16-01, wyraża zadowolenie ze współpracy, doceniając wysoki poziom realizacji warsztatów „Mali Odkrywcy Kodu”, które odbywały się cyklicznie w okresie wakacji letnich oraz ferii zimowych dla podopiecznych instytucji.

Przygotowana oferta warsztatowa obejmowała głównie budowę robotów przy zastosowaniu programu LEGO EDUCATION — WeDo 2.0. Dzieci uczyły się podstaw programowania w oparciu o Scratch. Ponadto wprowadzono inne gry edukacyjne. Przygotowany przez Groupit pakiet zajęć sprawił, że mali podopieczni pokochali świat nauki. Praktyczne podejście, innowacyjny sprzęt i możliwość nabycia nowych umiejętności. To wszystko dostali uczniowie.

To co wyróżniało Groupit, to przede wszystkim duże zaangażowanie, dobra organizacja, skuteczna komunikacja oraz indywidualne podejście do potrzeb naszej instytucji. Osoba prowadząca warsztaty wykazała się wysokim poziomem kultury osobistej i profesjonalizmem. Przede wszystkim należy uwzględnić wzorową postawę prowadzącego, który błyskawicznie złapał świetny kontakt z dziećmi. Dzięki temu udało nam się osiągnąć zakładane cele oraz wysoki poziom satysfakcji uczestników.

Oceniając naszą współpracę z Groupit, z przekonaniem możemy zarekomendować usługi firmy jako solidnego i rzetelnego partnera dbającego o interes Zleceniodawcy. Polecamy także warsztaty Mali Odkrywcy Kodu jako zajęcia pouczające i przede wszystkim życiowe dla uczniów szkoły podstawowej na etapie wczesnej edukacji.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę i organizację kolejnych równie udanych warsztatów w przyszłości.

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu niniejszym Listem Referencyjnym potwierdza współpracę z firmą Mariusz Bach GROUPIT w zakresie organizacji warsztatów dla dzieci podczas ferii szkolnych w ramach cyklu Zima w Zamku 2019 i 2020. Pięciodniowy projekt warsztatów przygotowany przez tę firmę pt. „„Mali Odkrywcy Kodu”, cieszył się wśród dzieci i rodziców bardzo dużym zainteresowaniem.

Realizowane zajęcia edukacyjne z zakresu robotyki oparte były na programie Lego Education — WeDo 2.0 i przeznaczone dla dzieci w wieku 6 do 10 lat, których zadaniem było zbudowanie robota i zaprogramowanie wykonywanych przez niego ruchów/czynności za pomocą tabletu. Powstały łaziki naukowe, ciągniki, samochody wyścigowe lub sanie, choinki i renifery jeśli warsztaty odbywały się w okolicy Świąt Bożego Narodzenia.

Pełne zaangażowanie prowadzącego powyższe warsztaty pozwoliło w przyjazny sposób, za pomocą zabawy i twórczej pracy, przyswoić dzieciom wiedzę i umiejętności dotyczące programowania oraz robotyki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Mariusz Bach GROUPIT i rekomendujemy jej projekt „Mali odkrywcy kodu”.