Zajęcia edukacyjne z klockami Lego Poznań

NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

Zajęcia edukacyjne z klockami lego Poznań pobudzą kreatywność dziecka

W swojej pracy wykorzystujemy jedynie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które rozwijają wyobraźnię ucznia. Zgodnie stwierdziliśmy, że jedną z lepszych opcji jest nauka przez zabawę. Do tego celu wykorzystujemy przeważnie klocki lego. Dzieci mają za zadanie zbudować robota, który będzie należycie zaprogramowany. Dzieciaki pracują w parach. Uczą się, że czasami warto rozstrzygnąć pewne konflikty czy niedomówienia wspólnie. Zajęcia edukacyjne z klockami lego Poznań generują ogromną frajdę, ale też przyszłościową naukę. Nigdy nie wiemy, kim będą chcieli zostać mali uczniowie. Jednak możemy wskazać im określoną drogę. Ich decyzja jest tą ostateczną i niepodważalną. Z pewnością skutecznie przyciągniemy maluchy. Pochłonięcie takiej wiedzy może okazać się drobnostką. Gwarantujemy!

Nasz program nie może być nudny

Niektóre warsztaty nie są efektywne, ponieważ ich program nie angażuje dzieci w pełni. Nasi podopieczni są bardzo aktywni. Zależy nam na tym, by dzieciaki tworzyły wcześniej wspomniane roboty. Ich charakter czy wygląd bywa różny. Pora roku, święta lub ogólny nastrój przyczyniają się do prezencji finalnego robota. Oczywiście dysponujemy też innymi grami edukacyjnymi. Osmo Coding Awbie bądź Osmo Tangram podbijają serca maluchów, które są usatysfakcjonowane zabawą. Nabyte umiejętności stanowią bezcenną nagrodę.

Świetne zajęcia edukacyjne z klockami lego to również zasługa prowadzącego

Trzeba przypomnieć, że zawsze liczy się też doświadczenie samego prowadzącego. Naszego opiekuna wyróżnia znakomite podejście do dzieciaków, dzięki czemu zajęcia edukacyjne z klockami lego są niezwykle przemyślane. Warsztaty mają swoje etapy, które realizujemy. Jednak wychodzenie poza ramy to zdecydowanie nasz konik. Uwzględniamy też potrzeby samych zainteresowanych. Uczniowie także mają ciekawe pomysły. Doceniamy otwarte umysły, dlatego na zajęciach nie ma głupich pytań. Maluchy muszą poszerzać swoje horyzonty!

Mali Odkrywcy Kodu podbiją świat

Bez wątpienia mali uczniowie zostaną kiedyś wielkimi ludźmi niezależnie od tego, co będą robić. Jednak pokazanie im pewnej ścieżki stanowi dla nas niemałą przyjemność. Często sami uczymy się od najmłodszych kreatywnego myślenia. Teraz nastał czas, abyśmy pomogli młodym odkrywcom zgłębić świat nauki. Zdobyta wiedza wygeneruje przyszłościową inwestycję.

W razie jakichkolwiek nurtujących Państwa wątpliwości, odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu i serdecznie zapraszamy!