Robotyka dla dzieci Poznań

NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

Robotyka dla dzieci Poznań, czyli nauka połączona z rozrywką

Oferujemy warsztaty, które będą niezapomnianym doświadczeniem dla dorastających uczniów. Zapewniamy, że przeprowadzone zajęcia mają rozwinąć zarówno wyobraźnię, jak i zdolność logicznego myślenia dzieciaków. Jak wiadomo, robotyka dla dzieci Poznań uwzględnia właśnie robotykę, a także programowanie. Dzieci muszą zbudować robota, ale jednocześnie również go zaprogramować oraz dodatkowo potem przetestować swój twór. W tym niełatwym wyzwaniu wsparciem jest przede wszystkim prowadzący.

Wdrażana robotyka Lego WeDo stanowi podstawę programu

Nasze zajęcia opierają się głównie o program LEGO EDUCATION – WeDo 2.0. oraz Lego Education Spike Prime i język programowania oparty na Scratch. Robotyka Lego WeDo pozwala dzieciom zostać prawdziwymi konstruktorami. Tylko współpraca może przynieść sukces. W innym przypadku ciężko zrealizować porządny projekt. Dzieci mogę też cały czas zadawać pytania bądź rozwiewać swoje wątpliwości.

Przedstawiona robotyka dla dzieci uwzględnia dodatkowe gry edukacyjne

No właśnie, wciąż nie zapominajmy o grach edukacyjnych takich jak Osmo Tangram czy Osmo Coding Awbie. Na co dzień nieustannie je wykorzystujemy, by robotyka dla dzieci była znacznie zróżnicowana. Staramy się, aby program był po prostu pomysłowy. Maluchy zdobywają rozmaite poziomy w grze oraz osiągają coraz to wyższe poziomy trudności. Dzieciaki nabywają więc wiedzę przez ciągłą zabawę.

Wspaniały prowadzący sprawi, że zajęcia z robotyki Poznań okażą się fascynującym przeżyciem

Co najważniejsze, prowadzący organizuje zajęcia w taki sposób, by nie było czasu na jakąkolwiek monotonię. Ponadto posiada wykształcenie informatyczne i co więcej, pedagogiczne. Świetne podejście do dzieci ma w jednym paluszku. Dzieciaki bardzo często wyrażają swoje opinie, twierdząc, że zajęcia z robotyki Poznań są wysoko jakościowe. Nikt nie czuje się pominięty, a doceniony. Każdy uczeń stanowi dla nas pojedynczą jednostkę, o którą chcemy zadbać.

Zajęcia robotyki dla dzieci mogą odmienić myślenie ucznia

Do tego zresztą dążymy. Wbrew pozorom nawet dzieciaki, które nie przepadają z naukami ścisłymi, bardzo chętnie podejmują się programowania i robotyki. Dzieciaki nie są często świadome, że ich pasje oraz zainteresowania mogą wpłynąć na ich dalsze życie. My o tym wiemy. To między innymi powód, dla którego prowadzimy zajęcia robotyki dla dzieci. Maluchy powinny zaznać kiedyś stabilnej przyszłości. Razem tego dopilnujemy.

erdecznie zapraszamy wszystkich do kontaktu oraz współpracy!