Programowanie Scratch Poznań

NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

Nauka jako atrakcja, czyli programowanie scratch Poznań

Główną misją naszej firmy jest przekazywanie użytecznej wiedzy przez zabawę. Dzieci nie znoszą samej teorii. Szybko tracą uwagą i skupiają ją na czymś innym. My chcemy zupełnie odwrócić proces oraz udowodnić, że przede wszystkim praktyka daje genialne efekty. Programowanie scratch Poznań jest dedykowane dzieciakom na poziomie wczesnej edukacji szkolnej. Samo programowanie może brzmieć groźnie, ale łączymy je z robotyką. Maluchy mogą wykreować całkowicie autorskie konstrukcje przy uwzględnieniu zasad nauk ścisłych. O szczegółach dowiecie się Państwo dalej.

Programowanie legowedo - przedstawiamy nasz program

Dzieciaki muszą, a właściwie bardzo chcą zbudować robota. Najpierw prezentujemy pewne zagadnienia naukowe, a następnie przechodzimy do konstrukcji. Uczniowie wykorzystują popularny program LEGO EDUCATION – WeDo 2.0. oraz Lego Education Spike Prime i język programowania oparty na Scratch. Po tylu jednostkach lekcyjnych mamy pewność, że programowanie legowedo sprawdza się wyśmienicie.

Lego wedo 2.0 programowanie to nie jedyny gwóźdź warsztatów

To oczywiście największa atrakcja dla maluchów, ale warto zaznaczyć, że nie jedyna. Przygotowujemy zawsze zestaw gier edukacyjnych, które urozmaicą nieco warsztaty. Jeszcze raz podkreślamy, lego wedo 2.0 programowanie stanowi podstawę. Jednak czemu by tak nie dodać czegoś nowego? Oferujemy gry edukacyjne typu Osmo Tangram lub Osmo Coding Awbie. Obydwie wersje zachwycają i gwarantują sporą dawkę frajdy.

Wybrany prowadzący uczyni programowanie dla dzieci scratch szalenie ciekawym

Dzięki doświadczonej kadrze dzieciaki wynoszą z zajęć kluczową wiedzę. Z perspektywy dzieci to oczywiście zabawa, ale nie mają one czasami nawet świadomości jak dużo nowych informacji pochłaniają. Programowanie dla dzieci scratch uruchamia myślenie, które musi wspiąć się na najwyższe obroty. Osoba prowadząca pomaga dzieciom i kontroluje dotychczasową pracę. Nikt nie zostaje sam.

Programowanie scratch obejmuje wiedzę przydatną na przyszłość

Uczymy dzieciaków czegoś, co rozwinie ich zainteresowania i wskaże nową ścieżkę. Pamiętajmy, żeby niczego nie narzucać maluchom, a po prostu pokazywać pewne sposoby myślenia bądź ujęcia rzeczywistości. Wspomniane już programowanie scratch brzmi z pozoru groźnie, a tak naprawdę to doskonała zabawa. Jesteśmy przekonani, że uczniowie będą uradowani oraz usatysfakcjonowani warsztatami.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o wiadomość bądź telefon. Serdecznie zapraszamy!