Półkolonie zimowe Poznań

NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

Półkolonie zimowe Poznań z Małymi Odkrywcami Kodu

Ferie zimowe to czas odpoczynku dla dzieciaków. Okres ten obejmuje przeważnie 2 tygodnie, wtedy następuje odprężenie oraz oczekiwany relaks. Część rodziców planuje górskie wyjazdy, zaś drudzy chcą zorganizować dzieciom zabawę na miejscu. Półkolonie zimowe Poznań stanowią doskonałą okazję do połączenia nauki z licznymi atrakcjami. Uczniowie nie odczują, że są na jakichkolwiek zajęciach. No, a przecież te uwzględniają nauki ścisłe. Dziecko nie zarejestruje ciężkich, męczących warsztatów, tylko frajdę. Łączymy pozyskiwanie wiedzy i zabawę. Uczniowie muszą zbudować robota, który zostanie odpowiednio zaprogramowany. Wystarczą dobre chęci, jak również pozytywne nastawienie. Nasz prowadzący wręcz błyskawicznie rozwiązuje wszelkie problemy, niedomówienia. Natomiast samo jego podejście jest po prostu perfekcyjne.

Bogactwo różnorodnych warsztatów

Oferujemy zajęcia, które są przede wszystkim ciekawe, pasjonujące. Maluchy mają za zadanie zbudować robota oraz go zaprogramować przy pomocy tableta i programu LEGO EDUCATION – WeDo 2.0., jak również Lego Education Spike Prime, a także języka programowania opartego na Scratch. Najpierw ma miejsce swego rodzaju krótki wykład, który wprowadzi dzieci do świata robotyki, natomiast później uczniowie w parach wykorzystują nabytą wiedzę. Ostateczny wygląd modelu uzależniony jest od nich samych. Dzięki testowi, dzieciaki sprawdzają prawidłowe funkcjonowanie finalnego dzieła.

Prowadzący zdecydowanie urozmaici półkolonie zimowe Poznań

Nie ma wątpliwości, że półkolonie zimowe Poznań nie mogłyby się odbyć bez osoby prowadzącej. To ona kieruje grupą, prezentuje też określone wytyczne, dzięki którym dzieci wiedzą, co mają robić. No i oczywiście nie sposób pominąć wcześniej wspomnianego podejścia, generującego pewien wyróżnik. Dydaktyk potrafi szybko zażegnywać kryzysowe sytuacje. Spokojnie tłumaczy wszystko dzieciom oraz urozmaica warsztaty o dodatkowe gry edukacyjne takie jak Osmo Tangram czy Osmo Coding Awbie.

Niezapomniane wrażenia jako owoc przebytych zajęć

Jesteśmy pewni, że po naszych warsztatach dzieciaki będą chciały wracać po więcej. Organizujemy półkolonie, ale też zajęcia na co dzień. Te odbywają się cyklicznie. Największym wyznacznikiem jest radość i zadowolenie dzieciaków. To najlepsze opinie, które są dla nas niezwykle istotne. Wtedy wszystkie działania nabierają sensu.

Gwarantujemy satysfakcję oraz zaczerpnięcie pożytecznej wiedzy na przyszłość. Serdecznie zapraszamy!