Półkolonie letnie Poznań

NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

Z nami zorganizujesz doskonałe półkolonie letnie Poznań

Które dziecko nie chciałoby spędzić w wakacji z zajmujący i fascynujący sposób? Jesteśmy pewni, że dzieciaki potrzebują ogromnej dozy zabawy, tak naprawdę dorośli podobnie. Jednak my gwarantujemy frajdę, a do tego przydatną wiedzę właśnie dzieciakom. Półkolonie letnie Poznań to szereg warsztatów, edukujących małego ucznia. Maluchy poznają elementarne zasady robotyki oraz programowania. Razem dbamy o rozwój oraz ciągłą współpracę. Dzieci pracują w parach, budując robota. Dzięki tak kluczowemu zadaniu uczą się odpowiedzialności, jak również praktycznego podejścia do nauki. Używamy nowoczesnego sprzętu informatycznego, który jest niezbędnikiem. Dzieciaki posiadają niesamowitą wyobraźnię, a także zdolność łączenia faktów. My tylko dajemy przysłowiową wędkę. Mali konstruktorzy idealnie wykonują najistotniejsze polecenia.

Dziecko nie zazna nudy ani monotonii

W naszym programie znajdą się rozmaite zajęcia, które rozwiną logiczne myślenie dziecka. Jednak głównie opieramy się na zbudowaniu robota. To pierwszorzędne zadanie i zostaje ono powierzone właśnie uczniom. Następnie muszą go wspólnie zaprogramować. Ostateczny test pokazuje jego użyteczność oraz jakość. Wygląd robota dostosowywany jest do obecnej okazji bądź święta. Uczniowie są tak przejęci tworzeniem konstrukcji, że nawet nie zauważają końca warsztatów. Ciężko im opuścić swoje stanowiska. Nic dziwnego, nawet u rodziców całość wzbudza niemałą ciekawość.

Prowadzący zapewni pomysłowe urozmaicenia

Osoba prowadząca wykorzystuje do budowy robotów klocki Lego, a dokładniej program LEGO EDUCATION – WeDo 2.0. Oprócz tego maluchy potrzebują na dłuższą metę równie pasjonujących zajęć. Z pomocą przychodzą rewelacyjne gry edukacyjne – Osmo Tangram, Osmo Coding Awbie. Każda zachęca poziomami trudności oraz różnorodnymi wyzwaniami. Nie sposób się oprzeć i nie spróbować. Zawsze wdrażamy właśnie tego typu urozmaicenia, aby dzieciaki posiadały rozmaite formy zabawy.

Półkolonie letnie Poznań to połączenie wiedzy z rozrywką

I takie właśnie mają być. Zachowujemy aspekt edukacyjny warsztatów, ale dzieci mają czerpać przede wszystkim z zajęć radość. To nie przykry obowiązek, a cudowne wspomnienia. Zaprezentowane półkolonie letnie Poznań mogą sprawić, że dziecko pokocha świat robotyki i programowania. Kto wie, może w przyszłości wybierze zawód z tym związany. Już na początku drogi warto wzbudzać w dzieciach głód wiedzy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z przedstawionej oferty!