Nauka programowania dla dzieci Poznań

NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

Nauka programowania dla dzieci Poznań będzie stanowiła cenną lekcję

Niektórzy uważają, że programowanie jest za trudne dla dzieciaków na poziomie szkoły podstawowej. Według nas nic bardziej mylnego. Oczywiście nie chodzi o to, by przedstawiać im zaawansowane elementy nauk ścisłych, a zaprezentować podstawy. Nauka programowania dla dzieci Poznań obejmuje przede wszystkim budowę robota oraz jego zaprogramowanie. Najpierw podopieczni pobierają wiedzę stricte teoretyczną, a następnie korzystają z niej w praktyce. Edukacyjna zabawa przysparza wszystkim masę frajdy. Często widujemy rodziców lub wychowawców, którzy są niezwykle zaangażowani. Nie karcimy, a pomagamy. Nauka ma być przyjemnością, nie obowiązkiem. Zależy nam, żeby uczniowie zapamiętali warsztaty na długo. Oferujemy też zajęcia cykliczne, wtedy zabawa uzyskuje swój regularny kształt. Dzięki temu możemy również zdecydowanie więcej zrobić.

Wielowymiarowy program urzeknie dzieciaki

Tak jak powiedzieliśmy – na zajęciach budujemy roboty, używając programu LEGO EDUCATION – WeDo 2.0. oraz Lego Education Spike Prime i języka programowania opartego na Scratch. Wszystkie wymienione narzędzia służą do konstruowania oraz programowania powstałego modelu. Dzieci dobierane są w pary, muszą więc aktywnie współpracować, aby osiągnąć sukces. Poza tym, wdrażamy różnorodne gry edukacyjne, rozwijające wyobraźnię, jak również logiczne myślenie uczniów. Osmo Tangram, Osmo Coding Awbie należą do grupy gier ściśle dydaktycznych.

Dzięki prowadzącemu nauka programowania dla dzieci staje się łatwiejsza

Nie wyobrażamy sobie prowadzenia zajęć bez doświadczonego dydaktyka, który może pochwalić się swoją wiedzą oraz sprawnym umysłem. Nasz prowadzący posiada zarówno wykształcenie informatyczne, jak i pedagogiczne. Dzięki unikatowym metodom nauka programowania dla dzieci zawsze kończy się sukcesem. Maluchy są usatysfakcjonowane z wykonanej pracy. Do tego dostrzegamy ogromną radość i zadowolenie. Nie ma nic lepszego od uśmiechu szczęśliwego dziecka.

Uczniowie zdobędą cenną wiedzę

Dzieci uwielbiają nasze zajęcia, dlatego jesteśmy pewni, że warsztaty utkną na długo w ich pamięci. Robimy to z myślą o przyszłości maluchów. Uczniowie potrzebują wsparcia oraz wskazania im określonej ścieżki. Jednak jedynie oni zdecydują o tym, co będą kiedyś robić, a także kim zostaną. Bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo i stabilność maluchów, dlatego uczymy tak istotnych rzeczy.

Jeżeli targają Tobą jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji. Zapraszamy!