Z

LEKSYKON MAŁYCH ODKRWCÓW

Zajęcia dodatkowe, wspierające rozwój umysłowy

 

Etap wczesnoszkolny jest jednym z najważniejszych w życiu dziecka, ponieważ maluch rewelacyjnie chłonie przekazywaną mu wiedzę. Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Poznaniu z programowania i robotyki sprawiają, że uczeń może sukcesywnie poszerzać swoje kompetencje. Oczywiście przeprowadzamy też zajęcia jednorazowo, ale zalecamy regularny cykl lekcji, pozwalających na stałą współpracę. Wtedy dostrzegamy mocne oraz słabsze strony dzieci, starając się poprawić ich umiejętności. Wspieramy poprzez rozwój, jak również ciągłą zabawę. Zresztą, musicie przekonać się sami!

Leksykon małych odkrywców

Przejdź razem z nami przez świat programowania i robotyki, a przy tym doskonałej zabawy od A do Z!

Leksykon małych odkrywców to wyjątkowy pomocnik, który zaprezentuje, jak wyglądają warsztaty z programowania dla dzieci. Powiemy więcej na temat najważniejszych części samego projektu oraz zaznaczymy istotne szczegóły – ważne dla rodziców oraz instytucji przed rozpoczęciem współpracy.

Wybierz dowolną literkę, by odsłonić konkretną kategorię. Dzięki temu zyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co wyróżnia nasze zajęcia. Sprawdź!