P

LEKSYKON MAŁYCH ODKRWCÓW

Półkolonie z programowania to idealna forma spędzenia czasu dla dzieci

 

Dzięki organizacji półkolonii letnich w Poznaniu, dzieciaki mogą spędzić czas równie aktywnie, nigdzie nie wyjeżdżając. Doskonale rozumiemy, że nie zawsze jesteśmy w stanie wyjechać, zapewniając przy tym atrakcje dziecku, dlatego my się o to postaramy! Programowanie jest ciekawe, jeżeli zostanie przedstawione w odpowiedni sposób. Jeśli stawialibyśmy na zawile zaprezentowaną teorię, dzieciaki szybko zasnęłyby z nudy. Tego stanowczo nie chcemy, dlatego aktywizujemy dzieci przez całe warsztaty, urodziny dla dziecka i eventy dla dzieci w  podczas, których również staramy się przekazać wiedzę z programowania.

Leksykon małych odkrywców

Przejdź razem z nami przez świat programowania i robotyki, a przy tym doskonałej zabawy od A do Z!

Leksykon małych odkrywców to wyjątkowy pomocnik, który zaprezentuje, jak wyglądają warsztaty z programowania dla dzieci. Powiemy więcej na temat najważniejszych części samego projektu oraz zaznaczymy istotne szczegóły – ważne dla rodziców oraz instytucji przed rozpoczęciem współpracy.

Wybierz dowolną literkę, by odsłonić konkretną kategorię. Dzięki temu zyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co wyróżnia nasze zajęcia. Sprawdź!