L

LEKSYKON MAŁYCH ODKRWCÓW

Lego WeDo 2.0 to jeden z systemów, które wykorzystujemy

 

Trzeba podkreślić, że powyższy program jest przez nas najczęściej używany. Do tego należy koniecznie dodać jeszcze zajęcia z Lego Education w Poznaniu, a dokładniej – Spike Prime. Dzieciaki pracują w parach, otrzymując zestaw, zawierający około 300 klocków. Dzięki klockom realizują rozmaite projekty. Istotny dodatek stanowi tablet, odgrywający rolę pomocnika. To na nim maluchy znajdą instrukcje oraz zaprogramują powstałego robota. W razie problemów wszystko nadzoruje osoba prowadząca. Uczniowie nie są pozostawieni z napotkanymi problemami, a dostają bieżące wsparcie tworzenia fantastycznych rzeczy z Lego do programowania podczas zajęć prowadzonych w Poznaniu.

Leksykon małych odkrywców

Przejdź razem z nami przez świat programowania i robotyki, a przy tym doskonałej zabawy od A do Z!

Leksykon małych odkrywców to wyjątkowy pomocnik, który zaprezentuje, jak wyglądają warsztaty z programowania dla dzieci. Powiemy więcej na temat najważniejszych części samego projektu oraz zaznaczymy istotne szczegóły – ważne dla rodziców oraz instytucji przed rozpoczęciem współpracy.

Wybierz dowolną literkę, by odsłonić konkretną kategorię. Dzięki temu zyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co wyróżnia nasze zajęcia. Sprawdź!