K

LEKSYKON MAŁYCH ODKRWCÓW

Kurs programowania z myślą o przyszłości uczniów

 

W trakcie realizacji naszych zajęć zawsze bierzemy pod uwagę przyszłe życie maluchów. Jak wiadomo, okres dzieciństwa mija błyskawicznie, a przed młodymi adeptami czekają różne decyzje. Jednak już od małego można próbować zarazić uczniów pewnymi zagadnieniami, budując ścieżkę, którą być może podążą. Pamiętajmy o tym, że jako rodzice możemy jedynie wskazać jedną z dróg, ale nie decydować. Zajęcia z kodowania dla dzieci w Poznaniu otwierają właśnie takie możliwości. Dążymy do tego, aby zarazić dzieci naszą pasją i jednocześnie dać im swobodę wyboru.

Leksykon małych odkrywców

Przejdź razem z nami przez świat programowania i robotyki, a przy tym doskonałej zabawy od A do Z!

Leksykon małych odkrywców to wyjątkowy pomocnik, który zaprezentuje, jak wyglądają warsztaty z programowania dla dzieci. Powiemy więcej na temat najważniejszych części samego projektu oraz zaznaczymy istotne szczegóły – ważne dla rodziców oraz instytucji przed rozpoczęciem współpracy.

Wybierz dowolną literkę, by odsłonić konkretną kategorię. Dzięki temu zyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co wyróżnia nasze zajęcia. Sprawdź!