D

LEKSYKON MAŁYCH ODKRWCÓW

D jak dodatkowa forma aktywności pozalekcyjnej

 

Jesteśmy przekonani, że dodatkowe zajęcia dla dzieci w Poznaniu z programowania zainteresują podopiecznych. Kierujemy swoją ofertę do uczniów szkół podstawowych, a nawet starszych przedszkolaków. Nasze warsztaty z programowania dla dzieci w Poznaniu mają zdecydowanie charakter edukacyjny, lecz w asyście genialnej zabawy. Dzieci nauczą się budowania robotów oraz ich programowania przy pomocy nowoczesnego tabletu. Na sam koniec maluchy testują ich małe dzieło. Rozwijamy kreatywne myślenie i umiejętność pracy w grupie. Pokazujemy, że świat nauki nie ma żadnych ograniczeń.

Leksykon małych odkrywców

Przejdź razem z nami przez świat programowania i robotyki, a przy tym doskonałej zabawy od A do Z!

Leksykon małych odkrywców to wyjątkowy pomocnik, który zaprezentuje, jak wyglądają warsztaty z programowania dla dzieci. Powiemy więcej na temat najważniejszych części samego projektu oraz zaznaczymy istotne szczegóły – ważne dla rodziców oraz instytucji przed rozpoczęciem współpracy.

Wybierz dowolną literkę, by odsłonić konkretną kategorię. Dzięki temu zyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co wyróżnia nasze zajęcia. Sprawdź!