C

LEKSYKON MAŁYCH ODKRWCÓW

Ciekawe zajęcia staną się inspiracją dla maluchów

 

Może trudno uwierzyć, ale dzieci nie będą miały nawet świadomości tego, że pochłaniają tak pogłębioną, teoretyczną wiedzę. Taki jest nasz cel. Chcemy, aby maluchy podczas zajęć z programowania dla dzieci w Poznaniu, czerpały z całości przede wszystkim rewelacyjną zabawę, ale również cenną lekcję. Dziecko pozna między innymi zasady logiki, robotyki czy fizyki, stając przed naukowymi dylematami. Mali poszukiwacze odkryją podstawy programowania dla dzieci w Poznaniu, dzięki pracy zespołowej. Wiedza ścisła może być dla każdego, ale trzeba po prostu dobrze ją przekazać. My o to zadbamy!

Leksykon małych odkrywców

Przejdź razem z nami przez świat programowania i robotyki, a przy tym doskonałej zabawy od A do Z!

Leksykon małych odkrywców to wyjątkowy pomocnik, który zaprezentuje, jak wyglądają warsztaty z programowania dla dzieci. Powiemy więcej na temat najważniejszych części samego projektu oraz zaznaczymy istotne szczegóły – ważne dla rodziców oraz instytucji przed rozpoczęciem współpracy.

Wybierz dowolną literkę, by odsłonić konkretną kategorię. Dzięki temu zyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co wyróżnia nasze zajęcia. Sprawdź!