Lego do programowania Poznań

NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

Niezwykle pomocne lego do programowania Poznań źródłem zabawy

Poznajcie świat lego, ale różniące się od tego, które znaliście dotychczas. Wykorzystujemy klocki lego nie tylko do zabawy, ale też nauki. Poprzez zaprezentowane warsztaty dzieciaki uczą się programowania oraz robotyki. Uczniowie mają za zadanie skonstruować perfekcyjny model, który potem zaprogramują. Dzięki lego do programowania Poznań maluch nabędzie obowiązkową wiedzę i jednocześnie nie dozna monotonii czy nudy. Nauki ścisłe wymagają wyobraźni, logicznego myślenia, dlatego tak ważny jest rozwój obu. Ponadto dzieciaki muszą ściśle współpracować w parach. Nie ma mowy o samodzielnej robocie, choć chcemy oczywiście by były samodzielne. Jednak całość ma przekazać im, że sukces czasami można odnieść zespołowo. Bez tej drugiej osoby mogłoby być wyjątkowo ciężko.

Poznaj lego education spike prime oraz cały nasz program

To tylko jedna z form, którą silnie wdrażamy podczas naszych zajęć. Poza tym warto też spojrzeć na program LEGO EDUCATION – WeDo 2.0. oraz język programowania oparty na Scratch. W zależności od wieku korzystamy właśnie z tych narzędzi i wyżej wymienionego lego education spike prime. Tak jak wspomnieliśmy, maluchy mają zbudować robota, którego ostatecznie przetestują. Jego wygląd jest często zróżnicowany i uwarunkowany obecną sytuacją bądź przykładowo świętem.

Zaoferowane lego programowanie uwzględnia dodatkowe atrakcje

No właśnie, nie można też zapomnieć o świetnych grach edukacyjnych takich jak Osmo Tangram Czy Osmo Coding Awbie. Lego programowanie sprawia, że uczniowie bawią się wprost doskonale. Rozmaity poziom trudności oraz interaktywność generują nowoczesną, innowacyjną zabawę pełną przygód i dylematów do rozwiązania.

Prowadzący wyśmienicie przedstawi lego do programowania

Osoba prowadząca posiada obowiązkowe wykształcenie informatyczne oraz pedagogiczne, dzięki któremu rewelacyjnie zobrazuje wszystkie zagadnienia. Trzeba mieć na uwadze, że lego do programowania wymaga konkretnego podejścia, a przy tym krótkiego wykładu naukowego. Gdy dzieciaki poznają istotne zagadnienia, mogą działać.

Lego programowanie Poznań jako gwarancja satysfakcji

Jesteśmy przekonani, że dzieciaki będą czerpały radość z zajęć. Nawet nie zauważą, kiedy nabędą przy tym użyteczną wiedzę, którą przemyciliśmy podczas zabawy. Myślimy o przyszłości uczniów, dlatego chcemy pokazać im świat, wskazujący być może przyszłą ścieżkę zawodową. Po prostu sprawdź lego programowanie Poznań.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!